top of page

FOL Church Group

Public·178 members

(V ŽIVO<<<<) Maribor Rogaška v živo 28 oktober 2023

pred 3 urami — NK Maribor NK Rogaška rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 28. okt. 2023 ob 18:15 UTC na Ljudski vrt stadionu, mesto Maribor, ...

V nadaljevanju so vijolice pritisnili na vrata gostov, Rok Vodišek je imel veliko dela, v 66. minuti pa mu je na pomoč priskočila še sreča, ko je Max Watson zatresel okvir vrat. V 70. minuti se je nekdanji vratar Olimpije in Genoe izkazal ob posredovanju, ko je Josip Iličić s prostega strela meril v vratarjev kot. Maribor vs NK Rogaska Live We are updating team formations and line-ups for Maribor vs NK Rogaska live in real time. Standings. No match found. H2H. Last 1, Maribor Win 0, ... Maribor vs Rogaška v živo 28 oktober 2023 pred 1 dnevom pred 4 urami — Rogaska vs Celje Score Live & Match Result with our football ((V Maribor vs Fenerbahče [[[ŠPORT TV<]##]] Koper Celje prenos v živo Maribor Rogaška prenos v živo 28 oktober 2023 nogomet pred 4 urami — Maribor Rogaška prenos v živo 28 oktober 2023 nogomet pred 10 urami — (GLEJ NA SPLETU<<) Maribor vs Rogaška v živo brezplačno je 28 oktober ... Takrat je bil mladi vratar Kopra Klemen Hvalič že premagan, a je udarec izkušenega napadalca Šiškarjev po lobu za nekaj centimetrov zgrešil polni cilj. Če bi mu uspelo, bi v 14. krogu 1. SNL videli enega najbolj spektakularnih zadetkov zadnjih sezon. V napadu Brava v tej sezoni izstopa tudi izkušeni Matej Poplatnik. S petimi zadetki je tretji najboljši strelec tekmovanja. Foto: www. alesfevzer. com Koprčani so sicer povedli v 33. Maribor vs Rogaška v živo online 28 oktober 2023 Šport Marib pred 4 urami — Maribor vs Rogaška v živo online 28 oktober 2023 Šport Maribor are playing Rogaska at the 1. SNL of Slovenia on October 28. (GLEJ NA SPLETU<<) Maribor vs Rogaška v živo pred 14 urami — (GLEJ NA SPLETU<<) Maribor vs Rogaška v živo brezplačno je 28 oktober 2023 pred 15 urami — Celje Domžale v živo brezplačno je 27 oktober ... minuti, ko je po edinem strelu kanarčkov v okvir vrat v prvem delu zadel Ramazan Orazov. Reprezentant Kazahstana, ki bo prihodnji mesec gostoval v razprodanih Stožicah v kvalifikacijah za Euro 2024, je izkoristil podajo Maksa Barišića iz z roba kazenskega prostora s prekrasnim strelom popeljal gostitelje v vodstvo. Bravo je bil sicer na tekmi nevarnejši tekmec, o čemer priča tudi razmerje strelov na gol (16:11, od tega 8:3 v okvir vrat) pa tudi izvedenih kotov (10:4). Koprčanom so povzročali ogromno težav, v 58. minuti pa je mladi Matic Ivanšek izenačil na 1:1. V ŽIVO: Maribor - Rogaška 0:1 pred 2 urama — V ŽIVO: Maribor - Rogaška 0:1* Nogometaši Maribora oktober zaključujejo z domačo tekmo proti Rogaški. Kdo bo boljši v štajerskem obračunu? Žoga se je odbila do Oliverja Kregarja, ki je spravil žogo izza hrbta vratarja Maribora in popeljal črno-bele v vodstvo. Pred tem, igrala se je šele osma sekunda srečanja, je nepričakovano priložnost, ko se je po napaki Svena Šoštariča Karića znašel sam pred vratarjem, zapravil Gradišar. Gostje pa se niso dolgo veselili vodstva v Mariboru. V 26. minuti je Marko Božić po izjemnem prodoru zaposlil Jana Repasa, ta pa je z natančnim strelom premagal Roka Vodiška in s tretjim zadetkom v tej sezoni izenačil na 1:1. Tik pred koncem prvega polčasa je Josip Iličić z mojstrsko izvedbo prostega strela prisilil vratarja Rogaške k atraktivnemu posredovanju. Gostitelji so bili že v začetku srečanja boljši nasprotnik, v začetku 21. minute pa so izbranci Damirja Krznarja povedli, zadel je Damjan Vuklišević, potem ko je v bližini gola iz prve zadel po lepi Milićevi podaji. Domžalčani so nato drugi polčas odprli nekoliko odločneje in nekajkrat prišli v kazenski prostor domače vrste, v 66. minuti pa unovčili napako Luke Bobičanca za 1:1. Maribor Prva liga - nogomet 🔴𝙋𝙧𝙚𝙙𝙫𝙖𝙟𝙖𝙣𝙟𝙚 𝙫 ž𝙞𝙫𝙤 8 Rogaska v Maribor | Prva liga nogomet Pretočna predvajanja v živo ▶️ http://top-scores.broadcast-tv.net/sports.php?match=SPORTS ... V živo: Maribor se pobira po začetnem šoku proti Rogaški pred 51 minutami — Nogometaši Rogaške so odlično vstopili v srečanje v Ljudskem vrtu in že v 5. minuti povedli z 1:0. Vratar Maribora Ažbe Jug je najprej ustavil ... NK Maribor - NK Rogaška rezultat v živo, H2H in postave NK Maribor NK Rogaška rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 28. okt. 2023 ob 18:15 UTC na Ljudski vrt stadionu, mesto Maribor, ... Prenosi tekem pred 7 urami — Maribor : Rogaška. 29.10.2023 14:00, Stream nzs.si, 2SNL2324, Gorica : TKK Tolmin. 29.10.2023 15:00, Sportklub 1, 1SNL2324, Kalcer Radomlje : Mura. 29.10.2023 ... Najprej je ugnal Muro, nato pa izgubil pri Bravu in prišel do spoznanja, da bo treba postoriti še ogromno, če želi mariborskemu klubu vrniti nekdanji sijaj. Poplatnika delili centimetri od zadetka sezone Mladi ljubljanski klub (p)ostaja v tej sezoni strup za favorite. Tokrat je ostal neporažen na Bonifiki in s tem preprečil Safetu Hadžiću, da bi se veselil prve zmage, odkar je na trenerskem položaju Koprčanov nasledil Zorana Zeljkovića. Čeprav so bili Koprčani gostitelji in zaradi boljšega položaja na lestvici favoriti, so se morali na koncu namučiti za točko. Do neodločenega rezultata jim je pomagala tudi sreča, saj je prvi strelec Brava Matej Poplatnik dvakrat zatresel okvir vrat. Prvič v prvem polčasu, ko je zadel vratnico z glavo, drugič pa v 80. minuti, ko je s spektakularnim volejem z okrog 35 metrov zatresel prečko. Maribor Rogaška v živo 28 oktober 2023 Šport TV - mouve.io pred 4 urami — Maribor Rogaška v živo 28 oktober 2023 Šport TV 9. okt. 2016 — Banda slatna bila boljsa sodnik pa igralec 12za maribor b. 7 yrs. 1.